כל אחד אשר נלכד במעלית ישנה ולא תקינה זוכר את הרגע היטב. שיפוץ מעליות יצמצם את מספר התקלות במעלית שלכם ויעניק לכם את האפשרות להיכנס אליה ללא חשש.
 

מדוע לשפץ את המעלית?

הקונוטציה שלנו כאשר מדברים על שיפוץ הוא חידוש הקיים על מנת שיהיה לנו יותר נוח בחיים. שיפוץ בדרך כלל מתחבר ישירות לשיפוץ הדירה שלנו או שיפוץ של מקום העבודה. במקרה של מעליות שיפוץ מעליות ניתן לומר כי מדובר על פעולה הכרחית אשר יכולה להיות פעולת מצילת חיים.

כולנו מודעים לעובדה כי מדי פעם יכולה להתרחש במעלית תקלה כלשהי, אך איננו מודעים לכך שמספר התקלות הגבוה ביותר מתרחש במעליות. התקנת מעליות בצורה מקצועית, בדיקות תקופתיות, אחזקה יסודית של המעלית, החלפת חלפים לא תקינים ושיפוץ המעלית הם תנאי הכרחי לכך שהיא תהיה תקינה ובטוחה לנסיעה.

 
מהו שיפוץ דקורטיבי וטכני של מעליות?

טרם ההחלטה על הדברים שרצוי לשפץ במעלית חברת התקנת מעליות חברה המספקת שירות של אחזקת מעליות תבצע בדיקה יסודית של המעלית ובהתאם היא תדווח ללקוח ותדרוש ממנו לתקן את הליקויים השונים.

לאחר מכן היא תמליץ ללקוח מה כדאי לשפץ או לשדרג במעלית הקיימת. השיפוצים יכולים לכלול:

 • רצפה- החברה תוכל להמליץ לכם על שיפוץ רצפה ישנה ומוכתמת של המעלית על ידי חידושה בציפוי של סוג מיוחד של גומי, שיש וחומרים נוספים.
   
 • חיפוי- ניתן לחפות את המעלית על מנת לשדרג את המראה שלה. מעליות רבות אשר מצופות בשטיח, בפורמייקה ובחומרים נוספים נראות מרשימות מאוד ועושה רושם שהבניין בו היא מותקנת דואג לטפח ולשמר כל חלק בו, כולל המעלית.
   
 • צביעה- של כל המעלית בצבעים מיוחדים. אם מדובר בבניין משרדים צבעים סולידיים ישדרו אווירה סולידית ואם מדובר בבניין משותף בו אתם מעוניינים להחדיר קצת חיות תוכלו לבחור בצבע ירוק ענתיקה או בכל צבע אחר אשר יעניק לבניין את התחושה כי מדובר בבניין שדייריו שמים דגש על הנראות המודרנית והמרשימה שלו. בנוסף, במסגרת הצביעה ניתן לבקש מהחברה להחליף את כל המשקופים של המעלית למשקופים מרשימים יותר.
רשימת האפשרויות ארוכה וכוללת גם מעקות ופרזולים שונים, מראות, תקרה מעוצבת למעלית, ספוטים ועוד.

שיפוץ טכני יכול לכלול התקנה של מערכות שונות, כמו למשל מערכת שבת, החלפה של מערכת אשר אחראית על האטה והאצה של המעלית, התקנה של לוחות פיקוד שונות ועוד.
 

עלויות שיפוץ מעליות

 • ציפוי- טווח המחירים של חיפוי קירות המעלית בחומרים פלסטיק, עץ, נירוסטה וחומרים נוספים הוא 2000-6500 ₪.
   
 • מנגנוני דלתות- החלפה של מנגנוני הדלתות למעלית בכל קומה (בניין 4 קומות) יכולה להגיע ל- 50,000 ₪ ובמקרים מסוימים אף יותר. קחו בחשבון כי כל קומה תייקר את המחיר.
   
 • רשת ההפעלה- אבחון של תקלות במנגנון ההפעלה האלקטרוני של המעלית יעלה בסביבות  500 ₪.
   
 • תיקון רשת ההפעלה- יום עבודה יעלה לכם בסביבות 1500 ₪.  קחו בחשבון כי דבר זה אינו כולל את החלפים.
   
 • מנוע- אם אתם מעוניינים לשנות / לשדרג את מנוע המעלית יכול לעלות לכם עד 60,000 ₪.
 
מעוניינים במידע נוסף אודות שיפוץ מעליות? יש לכם שאלות נוספות? השאירו את הפרטים שלכם והמומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם.